Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rasy

Replikátoři:

Planeta: nezjištěno

Replikátory vytvořila androidka Reese.Vypadají jako pavouci.Ale někteří se umějí zreplikovat do lidské podoby.Pro asgardy jsou větší nepřátelé než goualdi.Zatňaktely jsou proti nim neúčinné,naopak samopaly ( p-90 atd.) jsou učinné.

images.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Goualdi:

Planeta:  P3X-388

Goualdi jsou parazitická rasa. Jejich tělo připomíná hada. Používají nejčaštěji jako hostiele lidi,ale 1.hostitelé byli unasové.Vydávají se za bohy. Jsou největší nepřátelé galaxie na začátku seriálů sg-1. Ukradli hodně technologií.Slouží jim jaffové (viz.Rasa Jaffové).

gouald.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Asgardi:

Planeta:Othala

Asgardi jsou mimozenšťané,jak si je představujeme. Jsou jedna z čtyř ras. Mají velice vyspělé technologie. Jejich hlavními nepřáteli jsou replikátoři. Bojují z goualdy.

images--1-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wraithové:

Planeta:Wraith

Wraithové se vyvinuli mutací lidské DNA, kterou způsobil hmyz  Eratusský brouk. Wraithové se živí, stejně jako eratusští brouci, životní energii, jenž vysávají z lidských obětí. Wraithové žijí v rojích, v jejichž čele je královna dbají na to, aby se nevivinula v galaxiižádná vyspělá rasa.

wraith.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaffa:

Planeta:Chulak

Jaffové slouží jako imbukátory a vojáci pro goualdy.

images--2-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Unasové:

Planeta: P3X-388

Byli první hostitelé Goualdů , vyvinuli se na stejné planetě jako Goualdi.

unas.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reetou:

Planeta:  P6S- 2031

Reetou je rasa hmyzího vzhledu.Tato rasa je pro normálního člověka neviditelná a vyspělá.Goualdi se báli,že je mohou ohrozit,tak vynalezli zbraň.Goa'uldi se rozhodli tuto rasu vyhladit, neboť je považovali za hrozbu. Reetou byli mírumilovní,ale skupina reetou se rozhodla vyhladit všechny možné hostitele a tím zničit goualdy.

ree.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Tokrové:

Planeta: nezjištěno

Tokrové jsou jakoby hodní goualdi. Mají jejich technologie a bojují proti nim.Nevydávají se za bohy a hostielé se musí rozhodnout samostatně.

tokra.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Noxové:

Planeta: P3C-117

Noxové jsou další z čtyř ras. Vypadají jako primitivní,ale žijí v letajících městech. Mají umění zneviditelnit se. Noxové umí oživit mrtvé.

nox.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Antikové:

Planeta:nezjištěno

Antikové jsou velmi vyspělý. Vybudovali síť hvězdných bran. Bohužel jejich planety zasáhl mor. Tak se museli povznést. Také patřili do aliance čtyř vyspělých ras . Na planetě P3R-272 archiv vědomostí.

antik.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Tolláni:

Planeta: Tollan

Tolláni jsou velmi vyspělá rasa.  Válčí s goualdy, ale goualdi na ně neútočí, protože  vyrobili iontové kanóny. Tolláni mají zařízení na průchod pevnou hmotou.

tollan.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Luciánská aliance:

Planeta: nezjištěno

Luciánská aliance je spolek žoldáků,kteří se rozhodli využít pro sebe moc,kterou měli goualdi , než by li zničeni. Vlastní všechnu technologii goualdů. Po jejich pádu dostali možnost převzít jejich technologie a dominantní postavení. Využili toho a vytvořili alianci, zabývající se především obchodními a vojenskými záležitostmi, ovšem jen pro vlastní prospěch.

lucian.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Gadmeerové:

Planeta: nezjištěno

Jejich rasa je 10 000 let stará. Ale po útoku jiné rasy museli ustoupit. A proto  si vyrpbili loď,která měla přetvořit planetu. Došlo však ke konfliktu s Enkareny, ale nakonec se to vysvětlio.

gadmer.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geniové:

Planeta:Genii

Vypadají jako obyčejní vesničané,ale v podzemí mají  obrovské město,kde cvičí vojáky pro boj s Wraithy a vynalézají nové technologie. Vyrobili i atomovou bombu , kterou dali Atlantis, aby  ji zkusili na Wraitech. Na začátku byli nepřátelští ,ale nakonec se spojili ( někteří ne).

genii.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Ori:

Planeta: nezjištěno

Ori jsou skupinou povznesených bytostí, které původně byly jednou civilizací s Antiky. Později se však pro názorové rozdíly rozešli. Antikové chěli založit civilizaci na vedě a kultuře, ale Ori uděali náboženství počátek , které mělo  pomoci ke povznesení. 

ori.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Asurané:

Asurané byli výsledkem pokusů Antiků s cílem vytvořit zbraň proti Wraithům . Antikové zkoušeli použít nanity jako zbraň. Pokus se vymkl kontrole a na své planetě udělali civilizaci podobnou Antikům.

asuran.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieStatistiky

Online: 1
Celkem: 111977
Měsíc: 1639
Den: 47